Konferencja i pokaz maszyn pakujących firmy Trepko

trepko

Redakcja czasopisma AGRO Industry oraz serwis internetowy agroindustry.pl po raz kolejny objęły patronatem medialnym konferencję grupy TREPKO oraz firm partnerskich, która odbyła się w dniach 16-20 maja w siedzibie firmy Trepko Sp. z o.o. w Gnieźnie.

Konferencję otworzył prezes firmy Jesper Bjorn Hansen, przybliżając przybyłym gościom historię firmy oraz jej potencjał. Po uroczystym powitaniu przedstawiciele firm współpracujących przedstawili swoje oferty w sali konferencyjnej, podczas gdy na sali głównej odbywały się praktyczne pokazy maszyn pakujących.

Wydarzenie, zorganizowane z rozmachem i w dużej skali, umożliwiło nie tylko zaprezentowanie szerokiego asortymentu ofert Trepko i firm partnerskich, skierowanego do przemysłu spożywczego. Dało również niespotykaną na codzień okazję nawiązania i zacieśnienia  relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami.

Czterodniowym obradom towarzyszyły imprezy integracyjne i uroczyste kolacje. Udział w obradach wzięło ponad 400 gości z całego świata.