Kompania Piwowarska nagrodzona za strategię CSR i wolontariat pracowniczy

Kompania Piwowarska zamyka rok 2017 nagrodami w dziedzinie CSR. Firmie przyznano tytuł Poznański Wolontariusz Roku za wolontariat pracowniczy; została również laureatem Responsible Business Awards w kategorii Strategia CSR Roku.

14 grudnia rozstrzygnięty został konkurs Poznański Wolontariusz Roku 2017. Przedsięwzięcie, którego celem jest  promowanie wolontariatu oraz wyróżnianie i nagradzanie osób oraz organizacji szczególnie zaangażowanych w działalność wolontariacką na rzecz Poznania i jego mieszkańców, w tym roku odbyło się po raz 18. Kompania Piwowarska, w 2016 roku wyróżniona za wolontariat pracowniczy, w bieżącej edycji zdobyła w tej kategorii nagrodę główną.

To super nagroda dla wspaniałych wolontariuszy z Kompanii Piwowarskiej, którzy z wielkim zapałem i otwartością na potrzeby innych zespołowo realizowali różne projekty. Do największych należy Szlachetna Paczka, która już drugi rok z rzędu pozwoliła nam pobić swoisty rekord w pomaganiu, angażując niemal 1400 wolontariuszy – mówi Katarzyna Radecka, kierownik ds. zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej.

Joanna Kwiatkowska, kierownik ds. komunikacji w Kompanii Piwowarskiej odebrała nagrodę w konkursie Responsible Business Awards.

 

 

Z kolei 8 grudnia w Pałacu i Folwarku Łochów odbyła się gala wieńcząca trzecią edycję konkursu Responsible Business Awards. KP była nominowana w dwóch kategoriach – Lider Zaangażowania Pracowniczego oraz Strategia CSR Roku – i właśnie w tej drugiej została laureatem nagrody głównej.

Poznański Wolontariusz Roku 2017 i Responsible Business Award 217 to kolejne nagrody, którymi w tym roku została uhonorowana Kompania Piwowarska w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu. KP ma na swoim koncie już Green Frog Award za raport CSR, Złoty Listek Polityki oraz 5. miejsce w diamentowej kategorii Rankingu Odpowiedzialnych Firm.

 

 

 

źródło: informacja prasowa KP

Udostępnij: