Zmiany w kadrze zarządzającej Lotte Wedel

Spółka Lotte Wedel – będąca właścicielem marki czekoladowej w Polsce, ogłosiła zmiany kadrowe w zarządzie. Maciej Herman awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego firmy.

Z początkiem kwietnia w kadrze zarządzającej Lotte Wedel nastąpiły kluczowe zmiany. Maciej Herman, pełniący do tej pory funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu, został nowym dyrektorem zarządzającym. Swoją karierę w firmie rozpoczął w 2008 roku, mając już doświadczenie w branży FMCG. W czasie kierowania przez niego działem sprzedaży i marketingu Wedel osiągnął rekordowe wyniki pod względem wartości produkcji i sprzedaży w całej historii firmy. Był odpowiedzialny między innymi za nowe podejście komunikacyjne Wedla, docenione złotą statuetką Effie za kampanię „W kuchni z Wedlem”.

Do Zarządu Lotte Wedel dołączyli także Monika Kolano-Wysokińska oraz Krzysztof Stepnowski.

Monika Kolano-Wysokińska, wcześniej kierownik marketingu, objęła stanowisko dyrektora marketingu. Jest związana z firmą od 2 lat, była odpowiedzialna między innymi za wprowadzenie nowej platformy komunikacyjnej marki Wedel.

Krzysztof Stepnowski objął funkcję dyrektora sprzedaży, wcześniej zajmował stanowisko kierownika sprzedaży terenowej.

Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako dyrektor personalny i administracji. Poprzednio pracowała w firmach Avon Cosmetics i Pepsi.

źródło: informacja prasowa Lotte Wedel