Michał Jaszczyk mianowany prezesem zarządu PepsiCo Polska

Z dniem 1 czerwca 2018r. firma PepsiCo mianowała Michała Jaszczyka dyrektorem generalnym i prezesem zarządu PepsiCo Polska. Przez ostatnie trzy lata Michał Jaszczyk z sukcesem zarządzał sprzedażą produktów z oferty PepsiCo w Polsce.

Michał Jaszczyk od ponad dekady działa na polskim rynku FMCG, pod jego przewodnictwem PepsiCo zrealizowało w Polsce szereg istotnych projektów i inicjatyw, m.in. z obszaru systemów sprzedaży, zarządzania przychodami, efektywności działań trade marketingowych oraz rozwoju marek spożywczych.

Objęcie stanowiska Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu PepsiCo Polska jest dla mnie wyróżnieniem oraz wyzwaniem. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie pomoże mi w realizacji ambitnych planów firmy dotyczących polskiego rynku, który jest bardzo ważny dla PepsiCo. Mamy tutaj bardzo dobrą pozycję, dzięki udanej współpracy z klientami oraz naszym znanym markom słonych przekąsek i napojów, które lubią polscy konsumenci – powiedział Michał Jaszczyk, dyrektor generalny i prezes zarządu PepsiCo Polska.

Michał Jaszczyk będzie raportował do Christophe’a Guillé, starszego wiceprezesa PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany.

źródło: informacja prasowa PepsiCo Polska