Victoria Cymes produkuje soki w technologii HPP

Victoria Cymes – jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła technologię HPP (High Pressure Processing) do utrwalania soków tłoczonych na zimno. Soki utrwalane w tej technologii zachowują większość wartości odżywczych warzyw i owoców, przy wydłużonym terminie przydatności do spożycia oraz gwarantowanym bezpieczeństwie produktu.

Zmieniające się trendy żywieniowe i rozwijające się potrzeby konsumentów, stawiają przed producentami coraz to nowe wyzwania. Klienci są coraz bardziej świadomi znaczenia, jakie ma odpowiednia dieta dla jakości życia. Poszukują wyrobów naturalnych, świeżych i przywiązują dużą wagę do dobrego składu. Jednocześnie, szybkie tempo życia sprzyja popularności tych produktów, które pozwalają na oszczędność czasu i są wygodne w użyciu.

 

Technologia HPP (z ang. High Pressure Processing), wprowadzona na rynek przez polskiego producenta pozwala produkować soki, które spełniają oczekiwania współczesnych konsumentów. To soki tłoczone na zimno, które pomimo zastosowania utrwalania – metoda HPP, zachowują większość właściwości użytych warzyw i owoców, a jednocześnie są trwałe i w pełni bezpieczne.