Konkursy Napojowe 2019

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursach napojowych: Good Drink Debiuty 2019 oraz Smakuje dzieciom 2019.

Kategorie medalowe Good Drink Debiuty 2019:

Kategoria medalowa  –  Dla orzeźwienia  – debiuty 2019

Do kategorii mogą być zgłaszane zarówno wody, jak i wszelkiego rodzaju napoje. Ich główną, dominującą cechą mają być właściwości orzeźwiające, nawadniające organizm.

Kategoria medalowa  –  Dla zdrowia – debiuty 2019

Pokaż mi, co pijesz a powiem ci kim jesteś. Kategoria przeznaczona dla produktów bez dodatku cukru, sztucznych barwników i  konserwantów. Mile widziane produkty posiadające oświadczenia zdrowotne na etykiecie, chętnie widziane również wody.

Kategoria medalowa  –  Sport drink – debiuty 2019

W tej kategorii znajdują się produkty, mające za zadanie uzupełnić mikroelementy, nawodnić organizm w czasie i po wysiłku fizycznym.

Kategoria medalowa  –  Wygodne życie – debiuty 2019

Tutaj oceniać będziemy produkty, wpisujące się w szeroką kategorię convenience: wygodne opakowanie ale także wygodne aplikowanie niewielkich porcji, produkt dla osób zabieganych, ale chcących o siebie zadbać.

Kategoria medalowa  –  Owoc w dobrej formie – debiuty 2019

Bazą do tej kategorii muszą być owoce lub warzywa, np. soki, nektary, musy, przeciery. Oceniamy smak oraz oczywiście formę.

Kategoria medalowa  –  Z procentem – debiuty 2019

Napoje na bazie lub z dodatkiem alkoholu

POBIERZ REGuLAMIN GOOD DRINK DEBIUTY

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ GOOD DRINK DEBIUTY

Produkty dedykowane dzieciakom – oceniają dzieciaki. W kooperacji ze Szkołą Podstawową nr 4 w Żorach – organizujemy konkurs na najsmaczniejsze produkty przeznaczone dla dzieci. Wrześniowa ocena w całości kręcić się będzie wokół napojów. Każde dziecko otrzyma jedną piłeczkę, którą zagłosuje na najsmaczniejszy napój. Produkty serwowane będą w jednorazowych kubeczkach, dzieci nie będą miały kontaktu z opakowaniem. W ocenie uczestniczyć będzie 100 dzieci z klas I oraz II.

POBIERZ REGuLAMIN SMAKUJE DZIECIOM

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ SMAKUJE DZIECIOM

Więcej o ocenach eksperckich produktów spożywczych: GoodContest.pl