Premiery, premiery

2019 rok bok był dla firmy TREPKO rokiem bardzo szczególny i pełnym wyzwań. Jesteśmy bardzo dumni z realizacji celów i zadań, które sobie założyliśmy. Jest to dla nas rok wyjątkowy, nie tylko ze względu na osiągnięty sukces sprzedażowy czy wprowadzone innowacje produktowe: świętowaliśmy bowiem 100–lecie istnienia zakładu TREPKO w Gnieźnie, które zbiegło się z organizacją V Konferencji i Pokazu Maszyn Pakujących.

Odbywająca się w czerwcu Konferencja TREPKO była idealną okazją do zaprezentowanie najnowszych rozwiązań podczas praktyczniej pracy urządzeń, z wykorzystaniem  produktów spożywczych. W hali pokazowej wyznaczono specjalną strefę  „Bulk Filling Area”, w której znajdowały się nowe rozwiązania TREPKO do pakowania dużych porcji produktu: Seria 600 – automatyczna linia do pakowania w karton bloków o masie od 5 kg do 25 kg oraz Seria 850 – urządzenia do napełniania, formowania i owijania płyt lub bloków masła, margaryny oraz tłuszczów z dodatkiem olejów roślinnych, o różnych kształtach i wymiarach.

Bieżący rok to również premiera urządzenia do pakowania zbiorczego w opakowania typu sleeve oraz długo oczekiwanego systemu zdalnego monitorowania OEE TREPKO, czyli przyjaznego dla użytkownika narzędzia do zarządzania oraz zbierania danych o maszynie, w rzeczywistym czasie jej pracy.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy towarzyszyli nam i wspierali nas w naszej działalności.

Paweł Łagoda
członek zarządu
Trepko