Większe moce i jeszcze wyższa jakość

2019 rok jest dla nas bardzo szczególny z uwagi na jubileusz 30-lecia powstania firmy Carotex.

We współpracy z Bikotechem świętowaliśmy go we wrześniu w Zawierciu, na Polskim Kongresie Napojowym.

Tegoroczny sezon możemy zaliczyć do bardzo udanych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zwiększamy ofertę aromatów naturalnych, z sukcesem wdrożyliśmy też nowe koncepcje napojowe, które śmiało możemy zaliczyć do nowych kategorii, jak na przykład bezalkoholowe napoje o smakach popularnych drinków, które niedawno pojawiły się na sklepowych półkach.

Rozpoczęliśmy także owocną współpracę z nowymi klientami, zarówno w branży napojowej, jak i w wielu innych segmentach rynku spożywczego, w których nasze produkty już od lat cieszą się coraz większym uznaniem.

Oprócz tego w tym roku ukończyliśmy także nasz autorski projekt – sterowaną komputerowo linię do produkcji aromatów, dzięki której znacząco podnieśliśmy naszą zdolność produkcyjną i całkowicie wyeliminowaliśmy możliwość pomyłek przy komponowaniu wieloskładnikowych produktów.

W segmencie mikrokapsułkowanych aromatów proszkowych, których oferowana przez nas gama rozszerza się bardzo szybko, zmodernizowaliśmy nasze instalacje suszarnicze, aby jeszcze lepiej dopasować produkt do zapotrzebowania naszych odbiorców.

Na rynkach zagranicznych nieustannie rozwijamy naszą sieć dystrybutorów, natomiast w Polsce, dzięki dużej aktywności targowej, nasze aromaty oraz aromaty barwiące dla mistrzów piekarstwa i cukiernictwa pod marką CAROSMAK sprzedają się coraz lepiej.

Korzystając z okazji wszystkim naszym Partnerom i Klientom życzymy Wesołych Świąt i samych sukcesów w Nowym Roku.

Bartosz Konopa
dyrektor marketingu
Carotex