Pasja do pomp w obliczu pandemii

W tych trudnych czasach jesteśmy z Państwem. Jedną z form takiej współpracy jest komunikacja pomiędzy dostawcami know-how oraz odbiorcami. W ramach tej współpracy publikujemy komunikat firmy Verder:

Dzięki naszym fabrykom zlokalizowanym na terenie Polski i Europy, możemy zagwarantować ten sam poziom usług, do którego są Państwo przyzwyczajeni, ale niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć najbliższej przyszłości w tych niestabilnych czasach. Dlatego apelujemy do klientów o zamawianie wszelkich pomp i części zamiennych, które są im najbardziej potrzebne do utrzymania ciągłości procesu.

 

Na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić, co następuje:

Nasi inżynierowie ds. pomp pracują zdalnie i mogą udzielać fachowych konsultacji dotyczących pomp, ofert i procesie przetwarzania zamówień.

Nadal jesteśmy w stanie zapewnić serwis techniczny i doradztwo na miejscu u klienta, jeśli jest to dozwolone i uzasadnione.

Posiadamy wystarczające zapasy wszystkich naszych podstawowych produktów

Możemy realizować codzienne zamówienia na pompy, części zamienne i akcesoria tak jak dotychczas.

Pozostajemy w stałej współpracy z naszymi partnerami logistycznymi, aby zapewnić  Państwu terminową dostawę zamówień.

Krzysztof Dul:
Nasi eksperci, którzy posiadają ponad 60-letnie doświadczenie w sporządzaniu wyceny oraz dostarczaniu pompowych rozwiązań, z przyjemnością udzielą Państwu pomocy. W celu osobistej konsultacji dotyczącej Państwa aplikacji, możemy również zorganizować wideokonferencje za pośrednictwem aplikacji Teams (lub innych platform cyfrowych). W trakcie takiego istnieje możliwość udostępnienia w czasie rzeczywistym rysunków, prezentacji itp. Pozwala to na dokładne zapoznanie się z Państwa procesem oraz konfigurację najlepszego rozwiązania dla wskazanej aplikacji. Jeśli są Państwo zainteresowani taką wideokonferencją, prosimy o kontakt.

 

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę w tym okresie. Będziemy niestrudzenie pracować nad tym oraz dołożymy wszelkich starań, aby nasza pasja do pomp zapewniła Państwu najwyższej jakości usługi i produkty.