Zakażenia w firmie Bracia Urbanek

W firmie Bracia Urbanek wykryto przypadki zakażenia koronawirusem

W zakładzie zostały wprowadzone liczne obostrzenia dotyczące zasad pracy, sposobu komunikowania i poruszania się pomiędzy działami. Zostały ograniczone do niezbędnego minimum wizyty gości, a spotkania odbywają się tylko poprzez komunikator. Pracownicy zostali przeszkoleni z obowiązujących zasad, instrukcje i procedury postępowania zostały efektywnie wdrożone.. Zakład wyposażył pracowników w maseczki ochronne, przyłbice oraz zaopatrzył się w odpowiednią ilość środków ochrony osobistej, środków do mycia i dezynfekcji rąk itp. – czytamy w oświadczeniu wydanym przez firmę.

Firma Bracia Urbanek od ponad 30 lat produkuje wszelkiego rodzaju przetwory.

Firma poinformowała również o czterech pozytywnych wynikach testów przeprowadzonych wśród pracowników. Osoby mające bezpośredni kontakt z zakażonymi trafili na kwarantannę. W zakładzie przeprowadzono dezynfekcję hali produkcyjnej oraz pomieszczeń higieniczno–sanitarnych. Dezynfekcje będą przeprowadzane regularnie przez specjalistyczną firmę.

Firma zapewnia także o podejmowaniu i zaostrzaniu wszelkich działań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.

źródło: skierniewice.naszemiasto.pl