Wybrano najlepsze polskie piwa – Good Beer 2018

Tegoroczna edycja konkursu Good Beer rozstrzygnięta. W tym roku w ręce 12 sędziów trafiło ponad 140 piw. Złote trunki zostały ocenione w 14 kategoriach. W skład sędziów wchodzili eksperci i degustatorzy z Polski i z zagranicy. Zwracali uwagę na parametry piwa: wygląd, smak, aromat, goryczkę oraz wrażenia ogólne. Wyniki zostały ogłoszone 16 października br. podczas Polskiego Kongresu Browarniczego we Wrocławiu.

 

Udział w konkursie to przede wszystkim możliwość sprawdzenia się na tle innych konkurentów. To szansa poddania weryfikacji własnych produktów przez grono profesjonalnych degustatorów. To również możliwość zaprezentowania konsumentom, że jakość danego piwa, dobry smak został potwierdzony przez piwnych znawców. Good Beer to nie jest konkurs wymyślony przez agencję PR na potrzeby doraźnej kampanii reklamowej konkretnej marki. Good Beer to nie jest konkurs „ustawiony” według parytetów kilku zainteresowanych organizatorów. Good Beer to niezależny konkurs otwarty na całą branżę – na browary rzemieślnicze, przemysłowe i regionalne. Niezależnie co i jak robisz, liczy się efekt końcowy –

piwo, jego aromat, smak i wygląd – powiedział podczas uroczystej gali przyznania medali Rafał Kowalczyk, dyrektor konkursu.

 

 

Wyniki oraz skład sędziów dostępne są na stronie internetowej: www.goodcontest.pl.

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Good Beer 2019.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej Gali Polskiego Kongresu Browarniczego.