B&P Engineering: linia do produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej

Ruszyła najnowocześniejsza technologicznie w Europie zautomatyzowana linia do produkcji zbiorników oraz stacji wyparnych ze stali nierdzewnej.

B&P Engineering rozpoczyna produkcję na nowej hali o powierzchni 5200m2, wyposażonej w najbardziej zaawansowaną technologicznie w Europie linię produkcyjną zaprojektowaną do zautomatyzowanej produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej. Infrastruktura obiektu umożliwia produkcję zbiorników oraz wyparek o średnicy od 2 do 4 metrów i maksymalnej wysokości do 27 metrów.

Dzięki tej inwestycji, będziemy mogli realizować projekty naszych klientów szybciej. W porównaniu do tradycyjnej metody, nasze zbiorniki będą powstawały trzy razy szybciej.

Krótkie wideo, prezentuje stanowiska szczepiania carg, spawania oraz szlifowania spawów. Produkowane zbiorniki są transportowane pomiędzy gniazdami produkcyjnymi poprzez wykorzystanie systemu transportowego z ciągnikami (wózkami) transportowymi, obrotnicą i zwrotnicami. Linia posiada także stanowiska do nakładania izolacji.