Sokołów szuka talentów

Graduate Programme to projekt prowadzony w skali międzynarodowej, skierowany do studentów oraz absolwentów szkół wyższych. Sokołów – jako część Grupy Danish Crown – rozpoczął IV edycję programu w Polsce.

Młodym ludziom daje on szerokie możliwości pozyskania praktycznego doświadczenia biznesowego w międzynarodowej organizacji, już na starcie kariery. Uczestnicy programu otrzymują umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Rekrutacja do aktualnej edycji potrwa do 7 lutego, a szczegółowe informacje są zawarte na stronie www.sokolowsa.pl.

Graduate Programme został stworzony z myślą o ambitnych, młodych osobach, planujących ścieżkę rozwoju zawodowego i chcących pozyskać profesjonalne doświadczenie w zakresie zrównoważonej produkcji żywności.

Laureaci projektu mają możliwość rozwinięcia umiejętności niezbędnych, by zostać przyszłym liderem i piastować kierownicze stanowiska. – Sokołów mocno stawia na młodych – mówi Sylwia Miszczuk, Dyrektor ds. HR w Sokołów S.A. – Graduate Programme to bardzo konkretne wsparcie, które dajemy im już na początku kariery. Oferujemy możliwość nauki, poprzez współpracę ze znakomitymi fachowcami. To szansa na szeroką wiedzę w zakresie prowadzenia biznesu na arenie międzynarodowej, prowadzenie i wdrażanie własnych projektów, rozwój kreatywności, ale też pozyskanie twardych kompetencji, poznanie zasad współpracy, wartości firmy czy kultury organizacyjnej.

Aplikację do programu może złożyć każdy, kto maksymalnie dwa lata temu ukończył studia oraz posiada tytuł magistra lub licencjata (bądź jest na finiszu studiów). Niezbędna jest płynna znajomość języka angielskiego. Aplikacja odbywa się poprzez stronę danishcrown.com.