Kawa z konopii i czekolada z rzadkiego kakao

Marka Cannabis Binske zaprezentowała swoje nowe produkty kawowe z konopi indyjskich, których składnikiem jest kawa Intelligentsia. 

Binske’s poszerzyło także swoje portfolio o nowe tabliczki czekolady wytwarzanych z rzadkiego kakao, pozyskiwanego z Peru. Firma znana jest z najwyższej jakości produktów z konopi indyjskich, w których wykorzystywane są zastrzeżone szczepy i składniki rzemieślnicze.

Wzrost i innowacyjność są podstawą naszej działalności i zawsze staramy się podnieść stawkę – więc wejście w świat kawy z tak innowacyjną marką, jak Intelligentsia to ekscytujący dla nas rozdział. Ponieważ oczekuje się, że rynek żywności i napojów na bazie kannabidiolu osiągnie imponujące 5,9 miliarda dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat, staramy się wykorzystać możliwości rozszerzenia i ulepszenia naszej oferty w tej kategorii – skomentował Jacob Pasternack, założyciel, prezes i dyrektor generalny Binske.

Pierwszy z produktów kawowych z konopi indyjskich firmy Binske będzie dostępny w styczniu 2022, wraz z artykułami spożywczymi zasilanymi ziarnami kawy Intelligentsia.

Batoniki czekoladowe z kawą będą dostępne w amerykańskich sklepach w Kolorado, Nevadzie i Kalifornii.

Źródło: foodbev.com