USA: firmy łączą siły, żeby dostarczać wodę pitną na cały świat

Culligan International, marka zajmująca się zrównoważonymi rozwiązaniami i usługami wodnymi, oraz Waterlogic Group Holdings podpisały umowę o stworzeniu połączonej firmy zajmującej się usługami wodnymi.

Culligan zapewnia czystą, bezpieczną i miękką wodę na całym świecie, aby poprawić zdrowie i dobre samopoczucie konsumentów oraz zmniejszyć ilość jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych. Natomiast firma Waterlogic zaprojektowała zaawansowaną technologicznie aplikację do dystrybutorów wody dla biur, opieki zdrowotnej, edukacji, hotelarstwa i miejsc publicznych, która zapewnia zrównoważoną, bezpieczną wodę. Łącząc wiedzę ekspercką, obie firmy będą dostarczać rozwiązania i usługi związane z wodą dla domu, pracy, wypoczynku i w ruchu.

Odpowiadając na zapotrzebowanie na czystą, bezpieczną, miękką i pozyskiwaną w sposób zrównoważony wodę, a także zmniejszając ilość jednorazowych tworzyw sztucznych, połączona firma i jej klienci pomogą osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju ONZ.

Skupiamy się na wprowadzaniu innowacji i dostarczaniu rozwiązań, które są dobre zarówno dla ludzi, jak i dla planety, a jednocześnie posuwamy rynek do przodu. Wierzymy, że wraz z zespołem Waterlogic możemy kierować przyszłością czystych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie wody pitnej na całym świecie i służyć szerszej grupie klientów na globalnym rynku wody konsumenckiej o wartości 250 miliardów dolarów – informuje Scott Clawson, dyrektor generalny Culligan International.

Źródło: foodbev.com