Posiłek w kostkach na cały dzień

Firma Squareat z Miami, stworzona przez dwóch entuzjastów fitnessu, zadebiutowała linią kapsułek w kształcie kwadratów, zastępujących posiłki. W ofercie firmy jest 15 różnych smaków, które można łączyć, aby stworzyć posiłek – od pikantnych opcji, takich jak kurczak, łosoś i wegański burger po słodkie naleśniki z czekoladą i orzechami laskowymi. Producent oferuje również siedem pudełek na posiłki zawierających kombinację kwadratów, aby stworzyć palety smakowe, takie jak „Śródziemnomorski” i „Słodka przerwa”.

Żywność jest gotowaną za pomocą metody niskotemperaturowej, która pozwala kwadratom zachować całą ich wartość odżywczą i smak. Wszystkie kwadraty są gotowe do spożycia, ale zdaniem producenta – lepiej jest je przygotować w kuchence mikrofalowej, frytownicy lub piecu. Kwadraciki z orzeszków ziemnych i orzechów laskowych można również zamrozić, aby uzyskać konsystencję przypominającą lody.

Kwadraty są wykonane w 100% z naturalnych składników, bez cukru i glutenu oraz nie zawierają konserwantów. Opakowanie jest również przyjazne dla środowiska – jest w 100% biodegradowalne i w środowisku morskim rozpadałoby się w ciągu 26 tygodni.

https://squareat.com/