Cola łączona z kawą

Coca – Cola prezentuje Coffee Mocha, nowy kawowy smak napoju, który zawiera dwukrotnie więcej kofeiny niż typowa cola. Wprowadzono również nowe opakowania, dzięki którym można rozróżnić smaki napoju.

Najnowsza premiera zawiera smak Coca-Coli z bogatym aromatem kawy. Wydanie Coffee Mocha dołączy do już dostępnych ofert Dark Blend, Vanilla, Caramel i Vanilla Zero Sugar.

Każdy puszka zawiera brazylijską kawę i 69 mg kofeiny, prawie dwukrotnie więcej niż typowa puszka coli.

Wiemy, że chociaż nie ma nic lepszego niż zimna cola o 15:00, to konkurujemy z kawą podczas tych przerw. Uważamy, że Coca‑Cola z kawą to idealny wybór dla tych, którzy chcą podnoszącego na duchu i orzeźwiającego smaku Coca-Coli o znanym smaku kawy – informuje Brandan Strickland, dyrektor marki Coca-Cola. 

Wraz z wprowadzeniem nowego smaku Coffee Mocha, Coca-Cola wykorzystuje nowy projekt opakowania. Są to puszki o żywych kolorach z pogrubionym logo, aby odróżnić opcje pełnocukrowe (biała czcionka) od bezcukrowych (czarne pismo). 

Chcieliśmy unowocześnić i uprościć wygląd naszych opakowań, aby pomóc konsumentom znaleźć smak, którego szukają na półce dzięki kolorowemu, ale czystemu projektowi opakowania – tłumaczy Natalia Suarez, starszy menedżer marki Coca – Cola.

Źródło: foodbev.com
Źródło zdjęcia: Coca-Cola