Nowe centrum dystrybucji piwa pod Wieprzem

Na przełomie września i października br. w Wieprzu koło Żywca rozpoczęło działalność OneMoreBeer, nowe centrum dystrybucji piw rzemieślniczych. Spółka powstała po połączeniu doświadczonych dystrybutorów kraftowych piw Kraina Piwa z Żywca i SmakPiwa.pl we współpracy z Browarem Pinta.

Centrum zostało wybudowane od podstaw za ok. 5,5 mln zł na należącej do Browaru PINTA działce w Wieprzu. Hala magazynowa o powierzchni 1000 mkw. i zastosowane w niej rozwiązania znacząco zwiększają dotychczasowe możliwości dystrybucyjne oraz w pełni automatyzują obsługę dostaw i zamówień piwa.


Powstało najnowocześniejsze centrum dystrybucji piw rzemieślniczych w Polsce. W jednym miejscu mamy najszerszy asortyment polskiego i zagranicznego kraftu. Jesteśmy w stanie obsługiwać nawet najmniejsze, indywidualne zamówienia i docierać z piwami rzemieślniczymi w najodleglejsze zakątki Polski i świata – mówi Paweł Ząbek, dotychczasowy dyrektor operacyjny Browaru Pinta, który został dyrektorem zarządzającym OneMoreBeer Sp. z o.o.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy pod adresem onemorebeer.pl ma być uruchomiona jeszcze platforma B2B, umożliwiająca zakupy online.