Pet Food Tech (zapowiedzi)

Pierwsza edycja konferencji Pet Food Tech, poświęconej technice i technologii produkcji karmy dla zwierząt domowych odbędzie się we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy producentów karmy oraz dostawców maszyn, urządzeń i surowców do produkcji.

 

Dlaczego warto uczestniczyć w prezentacji firmy NielsenIQ?

Agencja badawcza NielsenIQ przyjrzy się trendom na rynku karmy dla zwierząt na podstawie danych sprzedażowych oraz badań konsumenckich. Gdzie i jaką karmę kupujemy najczęściej? Czym kierujemy się podczas zakupów? Czy wolimy mniejsze opakowania czy kupujemy na zapas? Jak zmieniają się ceny? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie naszego wystąpienia.
Dlaczego warto uczestniczyć w prezentacji firmy OptiFlow?

Sprawdzony partner biznesowy, który zdobył doświadczenie w branży jest gwarancją niezawodnego działania procesu. Komponenty procesowe są jego istotnym elementem i stanowią swoistą podstawę piramidy, na której można budować stabilność i bezpieczeństwo produkcji. Wychodzimy do Państwa z propozycją kompetentnego i kompleksowego partnera w zakresie od powstania koncepcji po realizację, uruchomienie i późniejszą opiekę serwisową. Zbudowane relacje biznesowe pozwalają nam dzielić się doświadczeniem oraz podpowiadać najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Ufamy, że jakość, rzetelność, niezawodność, partnerstwo są cechami, na podstawie których można budować długoletnie relacje biznesowe i wspólnie stawiać czoła coraz wyższym wymaganiom rynku.

Dlaczego warto wysłuchać prezentacji Andrzeja Nazarenko?

Dowiecie się Państwo jak w łatwy (one stop) sposób zorganizować produkcję karmy. Wartość rynku ok. 4 mld zł (~ 87 tys. ton) wzrost ok. 7% rocznie* czyli możliwości wprowadzenia nowego produktu są „na czasie”.
„Ugryź” swój kawałek „tortu”!

 

Raport Rynek Pet Food