POLAGRA 2016 – fotorelacja

Za nami cztery bardzo intensywne dni targowe.

Międzynarodowe Targi POLAGRA to wydarzenie, którego obecna formuła została zbudowana na wieloletnim doświadczeniu i w oparciu o wyzwania jakie stoją przed branżą spożywczą. Stanowi miejsce prezentacji nowatorskich rozwiązań, produktów wysokiej jakości, a przede wszystkim otwiera nowe kierunki dla rozwoju biznesu. To właśnie na to wydarzenie czekają menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności a także detaliści, by móc zapoznać się z osiągnięciami branży spożywczej i pozyskać asortyment spełniający oczekiwania konsumentów.

POLAGRA to wydarzenie, które przyciąga  wyselekcjonowaną grupę profesjonalistów, m.in. kadrę zarządzającą, specjalistów ds. produkcji, zaopatrzenia, inżynierów utrzymania ruchu,  technologów, specjalistów BHP, przedstawicieli sieci handlowych. To wyjątkowa okazja dla nich, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się
z najnowszą ofertą sektora technologii spożywczych. Targom odbywającym się w Poznaniu towarzyszą zawsze wyjątkowe, praktyczne konferencje i seminaria oraz inspirujące strefy pokazowe oraz wydarzenia, które są dla zwiedzających źródłem energii do rozwijania swojego biznesu.

Tegoroczny blok obejmujący targi Polagra Food, Polagra Gastro, Polagra Tech, Invest Hotel, Taopaki, Logipak i Epla zajął 17 pawilonów, a ekspozycję zobaczyło ponad 63 tys. profesjonalistów z całego świata.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedyne miejsce w Europie Środkowo – Wschodniej, którego infrastruktura stwarza możliwości montażu i prezentacji specjalistycznych maszyn, urządzeń i całych linii produkcyjnych. Nigdzie w tej szerokości geograficznej nie ma organizatora, który jest w stanie przygotować tak dalece zaawansowaną technicznie i technologicznie wystawę.

Pełni pozytywnych wrażeń pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszym fotoreportażem!