Marka własna Dein Bestes dla psów i kotów w drogeriach dm

Dzień Psa w Polsce obchodzony jest 1 lipca, na świecie 26 sierpnia. Niezależnie od daty dla miłośników zwierząt każdy dzień jest okazją do świętowania, okazania troski i miłości swoim pupilom. Drogerie dm doskonale o tym wiedzą, dlatego właścicielom zwierzaków oferują aktualnie specjalny kupon z rabatem 20% na produkty marki własnej Dein Bestes. Kupon jest ważny do 24 lipca, można go aktywować w aplikacji mobilnej “Mój dm” i obowiązuje zarówno przy zakupach w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie online.

Dein Bestes to marka własna dm, która powstała w latach 90-tych z miłości do zwierząt. W jej asortymencie znajdują się zbilansowane karmy, w tym karmy premium, oraz akcesoria i artykuły do higieny dla zwierząt. Receptury produktów zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt oraz we współpracy z lekarzami weterynarii. Karmy są dostosowane do konkretnego gatunku i przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych składników, zawierających ważne witaminy, minerały i mikroelementy.

W sklepach dm sprzedajemy zarówno karmę i żwirek dla kotów jak i karmę dla psów. Aktualnie zdecydowanie więcej (aż 70% całej kategorii) sprzedaje się produktów dla kotów. Na przestrzeni ostatniego roku zaobserwowaliśmy kilkudziesięcioprocentowe wzrosty sprzedaży w obszarze tego asortymentu. Wynikają one zarówno z dużej dynamiki rozwoju dm w Polsce, ale także z rosnącego zainteresowania klientów tymi produktamimówi Hubert Iwanowski, dyrektor obszaru marketingu i zakupów dm Polska.Czynnikiem mającym decydujący wpływ na ten trend jest także rozwój asortymentu dm o produkty od krajowych partnerów handlowych, jak i poszerzenie dostępności marki własnej – Dein Bestes – dodaje Iwanowski.

 

Marka własna Dein Bestes generuje w kategorii produktów dla zwierząt około 75% obrotu w dm. Klienci chętnie sięgają po nią ze względu na wysoką jakość. Dodatkowym atutem jest szerokość asortymentu. Dla przykładu – dm proponuje saszetki z karmą dla kota w aż 23 wariantach. Warto zwrócić także uwagę na różnorodność tego asortymentu. Dein Bestes to także karmy dla kociąt (oraz szczeniąt) i dla seniorów, w wariancie sensitive. Dla wymagających pupili dostępne są karmy z wysoką zawartością mięsa czy nawet karma BIO. Poza karmą dla kota w marce własnej Dein Bestes znajduje się także aż 7 rodzajów żwirków do kocich toalet.

Marki własne dm cieszą się dużą popularnością. Łącznie jest ich 28, a produkty pod szyldem “Marka dm” stanowią jedną trzecią asortymentu. Pod względem oferty sklepy dm są tak pomyślane, aby były drogeriami dla wszystkich – dla przyszłych rodziców, dla dzieci, nastolatek, które buszują przy szafach makijażowych, dla kobiet, mężczyzn, dla seniorów z rozbudowaną ofertę farmaceutyczną jak i dla właścicieli zwierząt.

Posiadaczy aplikacji “Mój dm” obowiązuje 20 % kupon rabatowy na wszystkie produkty marki Dein Bestes. Jest on ważny do 24 lipca w sklepach stacjonarnych, aplikacji „Mój dm” oraz na dm.pl. Więcej informacji o marce Dein Bestes na: https://www.dm.pl/marki/marki-dm/dein-bestes