Wiosenne Warsztaty Sokownicze i Napojowe & Suplementy Diety 2022

Wiosenne Warsztaty Sokownicze i Napojowe, połączone z konferencją Żywność Funkcjonalna/Suplementy Diety – odbyły się w marcu 2022 roku we Wrocławiu.

Szereg specjalistycznych prelekcji przyciągnął do Wrocławia ponad stu specjalistów z przemysłu spożywczego i farmaceutycznego

Spora dawka wiedzy merytorycznej

Wiosenne Warsztaty są przede wszystkim po to, aby pogłębiać wiedzę. Stąd rozbudowane prelekcje połączone z dyskusjami. Warsztaty prowadzili eksperci i naukowcy.

Ważne tematy, ważne rozmowy

Strefa stoisk

Przestrzeń stoisk – wystawców to miejsce nieformalnych rozmów i dyskusji kuluarowych. To tutaj bije serce każdych warsztatów. We Wrocławiu A.d. 2022 zaprezentowały się firmy GNT, JAR, Calvatis oraz Carotex. Uważni czytelnicy znajdą na zdjęciach również elementy zabytkowej zabudowy wrocławskiej starówki 😉

Uczestnicy o Warsztatach:

Katarzyna Jaskulska i Jarosław Wiktorek : Będziemy dobrze wspominać wieczór integracyjny, kiedy mogliśmy się poznać bliżej i wymienić doświadczenia z pozostałymi uczestnikami warsztatów. Na pewno zapamiętamy prezentacje z badaniami rynku oraz o trendach w opakowaniach.
Aneta Kubiak i Karina Kłodawska (Kupiec): Warsztaty to doskonała okazja, aby spotkać się z ludźmi z branży i wymienić opinie. Bardzo się nam podobały wykłady o substancjach barwiących i prezentacje aromatów. Jak zwykle integracja na wysokim poziomie.
Marlena Kaluga oraz Agnieszka Skrok (ALG Pharma): Zapamiętamy wykład o zmianach przepisów w zakresie substancji dodatkowych w suplementach diety oraz prezentację barwników. Ciekawa była również część warsztatów o tlenku etylenu w otoczkach. Poza tym miła atmosfera i ciekawa impreza.
Dorota Białczak, Polmlek: Warsztaty napojowe pokazały aktualne trendy konsumenckie. Idziemy w kierunku żywności funkcjonalnej. Dobrze było móc jak sobie radzą na rynku różne branże przemysłu spożywczego. Bardzo podobał mi się wykład pani Doroty Kręgiel o ashwagandzie i innych substancjach dodatkowych wykorzystywanych w napojach.

Wiosenne Warsztaty Sokownicze i Napojowe połączone z konferencją Żywność Funkcjonalna &Suplementy Diety to cykliczne, specjalistyczne spotkanie branżowe, organizowane przez Bikotech wiosną każdego roku.

W spotkaniu biorą udział technologowie, specjaliści ds. rozwoju oraz szefowie jakości wiodących zakładów spożywczych w Polsce.

Tutaj podsumowanie całego wydarzenia (kliknij)