Pekpol z wegańskim certyfikatem

Pasztety warzywne Dziarskie Jarskie ZM Pekpol z licencją V-Label.

Warzywne pasztety z linii Dziarskie Jarskie są teraz dostępne z certyfikatem V-Label – znakiem jakości dla wegańskich i wegetariańskich produktów. To oznaczenie na opakowaniu ułatwia klientom wybór produktów, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego, pozwalając im szybko rozpoznać produkty wegańskie i wegetariańskie.


Symbolem V-Label zostały oznaczone wszystkie pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie: trzy paszteciki w wersji mini: z cieciorki, z soczewicy, z czerwonej fasoli oraz cztery pasztety pieczone: z brokułami, z żurawiną, z selerem oraz z marchwią i soczewicą. Pasztety warzywne z linii Dziarskie Jarskie są przygotowywane ze świeżych warzyw i nie zawierają żadnych substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników. To propozycja dla wegetarian i wszystkich, którzy chcą urozmaicić swój codzienny jadłospis o produkty roślinne.

Nasze produkty przeszły pozytywnie proces weryfikacji i uzyskały licencję V-Label, która potwierdza jakość wegańskich i wegetariańskich produktów. Taki znak na opakowaniu pomaga klientom przy wyborze produktów, pozbawionych składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki niemu mogą szybko i jednoznacznie rozpoznać produkty wegańskie i wegetariańskie – mówi Małgorzata Wódkiewicz, kierownik marketingu ZM Pekpol Ostrołęka.