Widzew Łódź sprzedaje własną whisky

W piątek, 10 grudnia do oficjalnego sklepu Widzewa Łódź trafi The Red One Whisky – oficjalny, klubowy alkohol.

Ponad 110-letnia historia Widzewa Łódź to wiele sportowych sukcesów, ale i zobowiązanie wobec najwierniejszych kibiców z całej Polski. Wierzymy, że kolejne sukcesy jeszcze przed nami, a nieodłączną towarzyszką ich celebracji będzie The Red One Whisky – pierwsza widzewska klubowa whisky o unikalnym smaku i wyjątkowym charakterze. Przygotowana dla Widzewiaków – ludzi wiernych tradycji i klubowym barwom – zachęca klub.

The Red One Whisky American ma aromat owoców i wanilii z nutami mlecznej czekolady, siana, polnych kwiatów z zapachem jabłek i gruszek. W ustach wyczuwalny jest karmel, czekolada, wanilia, prażone ziarna oraz jabłka i gruszki. Finisz lekki, owocowy, delikatnie pieprzny. Smak zrównoważony. Producentem alkoholu jest Grupa AWW Sp. k.

Każda butelka The Red One Whisky jest pieczołowicie sprawdzana i numerowana oraz posiada charakter kolekcjonarski. Do sprzedaży trafi 1910 butelek, które będą do kupienia w dwóch wariantach – 99 zł za pojedyńczą butelkę oraz 169 zł za zestaw z whisky i dwoma szklankami w eleganckim pudełku w limitowanej liczbie 100 sztuk.

Whisky trafi do oficjalnego sklepu Widzewa Łódź w piątek 10 grudnia, a także do sklepu internetowego, ale wyłącznie z możliwością odbioru osobistego w stacjonarnej siedzibie na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Źródło: widzewtomy.net